| MihaiDan97 a întrebat:

Am o mica problema cu programul fraps, nu stiu daca intra aici, dar am observat ca cand am inregistrat sunetul prima data pe acest video http://www.youtube.com/......ttp?/watch s-a auzit perfect dar cand am inregistrat vocea mea se auzea dar pe fundal era un vajait enervant la fel si la programul action daca il cunoasteti, cum fac sa repar asta?, dau funda!

1 răspuns:
| taken a răspuns:

Mi se pare ca se aude bine.Este facut cu fraps, cati GB avea clipul asta de 33 minute? Cand faci un gameplay lasa sunetul de la joc.De ce vrei neaparat sa te inregistrezi pe tine?