| SLideLO a întrebat:

BUNA TPU! am o pagina de facebook :https://www.facebook.com/pages/Orasul-Buzau/546658008690 863?ref=ts&fref=ts, si vreau sa postez fotografii pe fb pe care sa le vada toata lumea, adica si cei care nu au dat like... si sa apara in dreapta sus "imi place pagina" (stiti voi) ca sa dea like daca vor. P.S.: Nu vreau sa platesc nimic. Ofer FUNDAAA!

1 răspuns:
| andreea7214 a răspuns:

Pai daca cei care dau like au prieteni comuni cu totii o sa le apara simplu ca pagina sugerata, si dau like daca vor.