| xXAlcoholicDreamXx a întrebat:

Am o problema. acum 1 zi am cumparat un laptop Asus care are windows 8. A functionat bine ieri, iar acum a inceput sa dea eroare Mozilla Firefox. L-am dezinstalat si am vrut sa dau un restart. Acolo aparea "actualizare si repornire". Nu mi s-a parut ceva grav si am apasat. Au trecut 3 sau 4 ore de atunci, iar acum imi scrie "nu s-au finalizat actualizarile. Va rugam nu opriti pc" si nu pot sa il opresc. Ce pot sa fac? AJUTOR!

2 răspunsuri:
| JustCosmin a răspuns:

La ce iti aparea "Actualizare si repornire"? Nu cumva s-a descarcat vreun upgrade de Windows, ori pentru versiunea 8.1, ori pentru 10? Da si tu mai multe detalii,

| K0sti a răspuns:

Pai cine te pune sa faci actualizari?