| RAf1224 a întrebat:

Mi-am cumpărat azi un laptop Asus zenbook 13. I-am făcut toate setările(avea Windows deja instalat) și am vrut sa instalez google Chrome.
Mi se descarca în fișiere,iar apoi când apăsam pe instalare îmi apărea eroare. Am instalat de pe mai multe site-uri. De pe unul a mers, dar nu se deschide!
Ajutor

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca descarci de unde te taie capul. Descarca de pe site-ul oficial. Raspunsul lui Rommeo. Bine ca nu ti-ai prins si urechile.

| K0sti a răspuns:

Am instalat de pe mai multe site-uri... olele, cum e asta?
Doar de pe site-ul oficial!

| dannyel86 a răspuns:

Daca ceea ce descarci se duce intr-un folder care contine diactritice (Descărcări), sistemul de operare nu le recunoaste si nu permite instalarea acestora din acel folder. Vezi unde se duce ceea ce descarci si modifica din Google Chrome locatia fisierelor de descarcat.
Cum a spus si K0sti, nu trebuie sa obtii aplicatii de oriunde, ci numai de pe site-urile de incredere, cum sunt cele oficiale.