| t3ckt0n1k a întrebat:

Buna TPU am o problema am reinstalat alt sistem de operare pe pc. si doresc sa-mi instalez adopte flash player de pe linkul acesta " asa ma redirectioneaza youtube :http://get.adobe.com/flashplayer/ si mi se instaleaza pana la 50 % si imi apare instaling error ..va rog ajutati-ma ca sunt mort farfa videouri.

1 răspuns:
| Freddie23 a răspuns:

Debifeaza "Free! McAfee Security Scan Plus check the status of your PC security". Cred ca iti face un conflict cu antivirusul deja instalat!
In rest nu ai de ce sa ai probleme.
PS: Chrome nu are nevoie de Flash.