| Alexandra_Daniela_1996 a întrebat:

Am o problema. Am un telefon Samsung trend 2 Android. Când intru pe Youtube ma uit la videoclipuri apoi la un moment dat imi apare semnul ca se incarca după imi spune ca nu am conexiune închid aplicatia reintru si totul e normal dar se repetă la ceva timp. ( vreau sa mentionez ca am wi-fi siconexiunea e full) Multumesc anticipat

1 răspuns:
| YUKYCHANBOY a răspuns:

Pai ce sa spun, eroare de sistem. Fa un root și folosește un tool sa repari eroarea. Foarte ușor