| Surrender434 a întrebat:

Buna TPU.
Am o problema cu MP3-ul si a inceput de astazi.
Pe cand am vrut sa ascult muzica, am intrat pe folder si imi zicea "Disk Error!"
Am ajuns acasa si l-am conectat pe PC.Am sters folderele cu muzica [folderele in plus pe MP3 il cam strica.] si dupa aceea a mers perfect.
Problema este ca,ori de cate ori vreau sa ascult muzica, tot "Disk Error!" imi da.

MP3-ul meu este http://www.manualmplayer.com/takems-mem-p3-deseo-2gb

Idei? Cum as putea sa rezolv asta?
Multumesc anticipat!
Funda.

Răspuns Câştigător
| FlorinCiokan a răspuns:

Eu zic sa ii formatezi toata memoria din pc. In My computer cand il conectezi la PC iti apare ca o memorie dai click dreapta si formatare.
Dupa asta ar trebui sa isi revina.