| Tica_Andrei_1995 a întrebat:

Am o problema cu castile. Pana ieri au mers perfect, dar de dimineata a aparut o problema:
Cand vreau sa ascult muzica la unele melodii se aude un ecou, la altele se aude doar muzica fara versuri si cand vorbesc cu cineva (pe skype) il aud foarte incet. Tin sa precizez ca nu am instalat nimic si nu am umblat la nici o setare. Problema a aparut dintr-o data. Stie cineva care este problema/cum as putea sa o rezolv?
Multumesc Anticipat!

1 răspuns:
| irbis a răspuns:

Mufa e bagata complet? Mai impinge-o un pic.