| Anonnymus1127122 a întrebat:

Salut TPU, am o problema si nu stiu cum sa o rezolv. Acum cateva zile am cumparat un stick USB de 4gb, ca sa ascult muzica in masina. Am instalat muzicile pe laptop, le-am dat copy pe stick si am mers in masina sa vad daca merge. Am intrat in masina sa vad daca merge si nu a mers. Am ajuns acasa, am intrat pe net sa caut rezolvarea. Am schimbat formatul in FAT32, fara rezultat. L-am schimbat in exFAT, fara rezultat. Am incercat toate formatele si tot nu merge. Am redenumit fiecare fisier cam asa: 001-Numele Muzici.mp3, fara rezultat. Am creat un folder cu numele "Music" sa vad daca merge, fara rezultat. Ce as mai putea face?

6 răspunsuri:
| SharpEagle a răspuns:

N-ai mai scris o data povestea asta mai demult?
Ce sa faci, cumpara altul, e 20-30 lei un stick d-ala...

| SharpEagle a răspuns:

Daca n-ai mai scris, atunci intrebarea e: ai mai ascultat pana acum in masina de pe stick?

| Anonnymus1127122 explică (pentru SharpEagle):

Da

| SharpEagle a răspuns (pentru Anonnymus1127122):

Si mai ai stick-ul ala? Ce tip/marca era? Cum era formatat? Mai stii?

| Anonnymus1127122 explică (pentru SharpEagle):

Da, era maxwell, formatul ei default a fost FAT32