| cosminzk8 a întrebat:

Hello! happy Am o problema legata de PSP, POVESTEA: Nu l-am mai deschis de mult, iar azi cand l-am deschis, am bagat un card de 64 mb care il aveam de mult, sa vad daca mai am ceva pe el, cand intru din 64 mb, imi arata ca doar 600kb liberi straight face neavand filme, jocuri, muzica pe el, asa ca l-am conectat la usb si am intrat de pe pc in removable disk si am sters toate folderele de acolo big grin crezand ca o sa se elibereze, da de unde, dupa ce am deconectat USB, ce sa vezi, nu mai puteam sa intru in nimic, nici in games, music, settings, nimic, apasam "x" da degeaba, si am zis sa il restartez ca poate merge, l-am inchis frumos si cand am incercat sa il deschid, nimic, tot negru ramanea ecranu, am incercat de multe ori si nimic, pe. s.:am incercat sa rezolv singur de pe net crezand ca nu se conecteaza ecranu, nu face legatura da nu am reusit
Intrebare:Ce trebuie sa fac ca sa mi se deschida din nou si sa imi functioneze?

2 răspunsuri:
| DonAnonymius a răspuns:

Pui cardul în PC. Apoi intri în My Computer.Click dreapta pe noua memorie apărută. Click pe formatare.

| cosminzk8 explică (pentru DonAnonymius):

Pai nu cred ca are legatura pentru ca eu mai am 2 carduri de memorie si cand le bag pe alea tot ecranu negru ramane sad