| Adina93Flory a întrebat:

am o problema cu stickul dabea l-am cuparat am pus muzica pe el si l-am pus in masina sa ascult muzica.Si brusc s-a oprit nu a mai functionat. l-am introdus in Pc si nici el nu il mai citeste. Care poate fi problema?

5 răspunsuri:
| voinead2011 a răspuns:

Probabil un scurt circuit

| Adina93Flory explică:

L-am folosit la un emitator auto big grin si pe urma l-am pus la pc si nu la mai deschis tonguetongue

| AnnaAnnne a răspuns:

Daca ai pus manele pe el nu ma mir asa as fi facut si eu in locul luilaughing)saracul stic mi.e mila de el....sterge manelele, pune alte melodii si o sa mearga.Raspunsul meu e cel mai bun dintre toate, deci merit funda :d

| AnnaAnnne a răspuns (pentru AnnaAnnne):

Stik*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce fel de stick?
Memory card, mini, micro?
Acum masinile suporta si usb...am multe modele in cap.
Sa va invatati minte cand postati, sa puneti si modelul device-ului la care aveti nelamuriri, nu numai poze cu buze tuguiate! happy