| natyssuk a întrebat:

am o problema cu telefonulcrying, am un Samsung C3300K Champ si mi-am luat un card de 2G, si cand pui muzica pe card in calaculator le citeste pe toate, dar cand scot cablu de date si intru in folderul unde e muzica imi apar doar cateva dintre piesecrying, ajutooor numai stiu ce sa faccrying:*

Răspuns Câştigător
| LucianGabriel a răspuns:

Posibil sa fie formate diferite. daca chiar vrei si acele melodii convertestele in mp3 big grin.inca ceva, chiar daca pui tu la urma la un fisier care nu este codat nativ in mp3, extensaia mp3 nu va merge

5 răspunsuri:
| LucianGabriel a răspuns:

Mersi de fundita, acum cauta un mp3 converter si totul va fi ok. Felicitari pentru telefon

| Bernoullie a răspuns:

Telefonul e de vina

| Athée a răspuns:

Telefonul e de vina.

| blogumeu a răspuns:

Acele melodii care nu le vede telefonul sunt alte formate exemplu : mp4, wav, amr iar telefonul tau citeste doar mp3.Incearca sa pui doar melodii mp3(numemelodie.mp3)

| natyssuk explică:

Cred ca am reusitlove struck, va multumesc:*:*:*...raman datoare pe viatabig grin>big grin