| Diana12diamonds a întrebat:

Am o problema. Deci, am avut un strabunic care a murit pe 6.06. 2006. Atunci eram mica,nu prea l-am cunoscut,in noaptea acea, m-am trezit la 3 dimineata,iar pe perete era un om negru,cu o pisica neagra. Am spus sa uit, acum 2/3 ani,langa pat,am vazut niste caini negrii. Iar eu,mai mereu visez urat,si chestii paranormale. Mai nou,am aflat de la mama,ca si mama sa,vazuse acelasi lucru ca mine,aceeasi persoana. M-am informat pe internet,si am vazut ca un baiat,in vara anului 2006, vasuze tot acelasi lucru,am nevoie de ajutor,va rog. Decat sa va radeti,nu va obositi sa tastati,chiar am nevoie de sfaturi, nu stiu ce se intampla.

7 răspunsuri:
| Flynn2001 a răspuns:

*sa radeti, nu sa va radeti... incearca sa contactezi baiatul care a vazut acelasi lucru daca e adevarat.

| Antho_Anthonia_1998 a răspuns:

Iti recomand sa mergi la psiholog si eu am fost la fel si m-a ajutat foarte mult vizita la psiholog. funda?

| Andrei5020 a răspuns:

Sa vaze chestii pe pereti este o chestie normala, cand esti intre somn si si nesomn, presupun ca ti s-a intamplat cand te-ai culcat, nu cand te-ai trezit, mi s-a intamplat si mie, am vazut un fel de urs pe doua picioare care deschide usa incet si multi serpi pe pereti. Am citit odata despre asta si am uitat cum se numeste. Este absolut normalwinkingFunda?

| Pop_Alexandru_2000 a răspuns:

Foarte bizar. Străbunicul tău a murit la data de 6.06. 2006=666
Încearcă să nu te mai gândești la asta. Poate e doar imaginația ta. Ai putea încerca sa contactezi acel băiat.
Îți urez succes!

| aalexei a răspuns:

Ar putea ajuta: o vizita la psiholog; o vizita a parintelui la tine sa-ti sfinteasca casa; sa-ti pui in dormitor luminite ca sa nu fie intuneric noaptea in camera; sa dormi cu cineva, nu singura. Nu te mai uita la filme horror. Orice ai vedea, tine minte ca nimeni nu te poate atinge.

| Diana12diamonds explică (pentru Pop_Alexandru_2000):

Ideea este ca..nu am gasit nici o adresa.a acelui baiat :/

| cioacamicadetaur88 a răspuns:

Si eu, am fost la psiholog si am aflat ca aveam fetish cu Bin Laden si Obama