| Daria_Daria_1989 a întrebat:

Acum 1 an,intr-o diminteata cand m-am trezit,am vazut o umbra neagra care a trecut prin perete. Nu inteleg ce a fost aia... voua vi s-au intamplat lucruri putin mai ciudate, mai bine zis paranormale?
Scuzati daca am gresit categoria.

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Acum cativa ani mi s a intamplat si mie la fel, atunci parea ceva real dar acum ma gandesc ca poate a fost un vis, nu stiu

| sublime89 a răspuns:

Mie nu mi s-au intamplat astfel de lucruri. Probabil ai avut o mica halucinatie, mai ales ca a fost imediat dupa ce te-ai trezit. Poate nu iti erau inca ochii obisnuiti cu lumina.

| Cigarettă a răspuns:

Mda. Mi s-a întâmplat şi mie acelaşi lucru. Sau acum vreo 2 ani, era vară... După scări[stau la casă cu 2 etaje] au căzut 3 perechi de şosete[ciudat ştiu] şi faza era că eram singură acasă şi acele perechi de şosete nu aveau ce căuta pe scări, mai ales că, cu cel puţin o oră înainte de acest "incident" m-am plimbat pe scări şi nu era absolut nimic...

| ciprian2001 a răspuns:

Da,dar in cazul tau nu trebuie sa te temi. Daca te-ai trezit inainte de ora 9 atunci este doar lumina soarelui care provoaca creearea unei umbre a unui obiect din camera. Daca avea forma unui om probabil ti s-a parut. Oricum, cheama un preot sa sfinteasca casawinking

| Daria_Daria_1989 explică (pentru ciprian2001):

Cred ca atunci m-am trezit la ora 8 si cateva minute. S-ar fi putut sa fie din cauza ochilor, ca abia atunci mi-am deschis ochii. Dar imi place sa vorbesc despre chestii de genul asta big grin

| ciprian2001 a răspuns (pentru Daria_Daria_1989):

Sincer si mie imi place sa vorbesc despre asa ceva, dar totusi, subconstientul tau va avea de suferit daca tu gandesti atat de paranormal.O sa devii paranoic/a si o sa fi speriat/a cand vezi umbre mai ciudate sau chestii de genul.