| Diana12diamonds a întrebat:

Am o problema. Deci, am avut un strabunic care a murit pe 6.06. 2006. Atunci eram mica,nu prea l-am cunoscut, in noaptea acea, m-am trezit la 3 dimineata,iar pe perete era un om negru, cu o pisica neagra. Am spus sa uit, acum 2/3 ani,langa pat,am vazut niste caini negrii. Iar eu,mai mereu visez urat,si chestii paranormale. Mai nou,am aflat de la mama,ca si mama sa,vazuse acelasi lucru ca mine,aceeasi persoana. M-am informat pe internet,si am vazut ca un baiat, in vara anului 2006, vasuze tot acelasi lucru,am nevoie de ajutor,va rog. Decat sa va radeti,nu va obositi sa tastati, chiar am nevoie de sfaturi, nu stiu ce se intampla.

Răspuns Câştigător
| Winchester01234 a răspuns:

Hey prietene in primul rind ar trebui sa dormi mai mult noaptea si inainte de a adormi sa nu privesti filme de groaza sau cine stie ce uritenii, nu ai de ce sa-ti faci griji lucrurile acestea afecteaza psihic daca ai avut o varsta frageda te afecteaza si acum, dar va trece, gandeste-te la ceva frumos cum ca strabunicul tau te vede si te apara de sus dar nu te blesteama nimeni, linisteste-te si totul va fi bine.

| Diana12diamonds explică (pentru Winchester01234):

Multumesc frumos :/

| Coquinexta a răspuns (pentru Diana12diamonds):

Nu-l asculta, fantomele si demonii exista.
eu am prins o silueta neagra pe un video si mergea ziua in amiaza mare prin curte.

4 răspunsuri:
| TrăieşteClipa a răspuns:

Ai nevoie doar de mai multa atentie.

| VelaJohnny a răspuns:

N-ai de ce sa iti faci griji in priviinta mortilor, ei dorm in moarte, nu sunt constienti de nimic. Eu is crestin si Biblia spune „Fiindcă cei vii sunt conştienţi că vor muri, dar cei morţi nu sunt conştienţi de nimic şi nu mai au nicio răsplată, căci până şi amintirea li se uită. Şi iubirea lor şi ura lor şi gelozia lor au pierit deja..." - Eclesiastul 9:5, 6
Deci nu e nimic, mintea iti joaca feste, culca-te linistită si nu iti bate capul, am visat si eu chestii tampite, au visat si altii mai dubioase, oricum, lumea viselor e de fapt in subconstient.