| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema imi da o eroare dar mi-a da intruna uitatio:
C:\Users\Alex\AppData\Local\TemSETUP_2EXE The NTVDM CPU has encountered an illegal instruction Cs:0e41 IP:... OP 64 65 63 73 chosse close to terminate the aplicattion de la ce ar putea fii? Dau funda+vot.

Răspuns Câştigător
| ronin33dan a răspuns:

Ai activat o aplicatie cu care sistemul tau nu este de acord sau nu stie cum sa o rezolve, da-i sa termine acea aplicatie pe care o deschizi sau da-i sa o inchida si vezi rezultatul. Vezi ce ai instalat si nu este compatibil cu sistemul tau! Succes!