| anonim_4396 a întrebat:

Am o problemă. Pe telefon, când vreau să intru pe mess îmi spune să activez modulele cookie să rămân autentificată. Cum pot să le activez? M.am uitat la setări şi am văzut că modulele sunt permise toate. FUNDĂ.

Răspuns Câştigător
| TPUajutor a răspuns:

Pai este nevoie ca tu sa setezi din browserul telefonului ca modulele cookie sa fie active nu stiu cum sa-ti explic mai bine ca e la telefon si difera de la unu la altu, dar intra la setari de la browser si intra la obtiuni si du-te la Privacy apoi cookie cam asa ar trebui sa fie macar s-a dat modelul de tele si browserul de navigare