| anonim0095 a întrebat:

Am o problema si trebuie sa ma ajutati cu niste sfaturi. Am un telefon NOKIA 6070 si am spart display-ul. Mi-a ramas toate numerele salvate in telefon. Asi putea sa conectez telefonul prin cablu de date la PC si sa scot numerele din el. Sau sa il duc la un service sa imi salveze ei? Cum asi putea recupera numerele? Ajutor! FUNDA.

1 răspuns:
| smoji a răspuns:

Iei un cablu de date, instalezi Nokia Suite si de acolo e simplu. happy