| AndreYStaR a întrebat:

Am o problema. Vreau sa fac video-uri pentru youtube si cand inregistrez cu fraps, se aude pe fundal sunetul de la coolerele de la calculator. Cum sa scot sau sa ascund acel sunet? Ce program imi recomandati sau cum sa fac?

2 răspunsuri:
| AndreYStaR explică:

NU. Problema mea este zgomotul de fundal. Am un calculator galagios si se aude pe fundal si nu trebuie. Asta vreau eu, sa scot zgomotul de fundal.

| Cernucan91 a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=IFjssldh5wY

Aici iti explica in detaliu ce ai de facut, urmeaza pasii si vezi daca mai ai problema respectiva. :)