| Deth_Cristian_1993 a întrebat:

Am o tableta Lenovo TAB 7 Essentiall si nu o pot roota. Am nevoie de root pentru a instala un Windows OS prin softwareul change my software.Am incercat cu SP Flash Tool....am pus scatter fileul, am dat download dar nu merge, am incercat si cu aplicatii speciale de rootat de ex KingRoot sau OneClickRoot dar nimic. Am incercat si prin adb. in command promt merge comanda adb reboot bootloader si ma da in flashboot. Desigur oem unlock este pornit alaturi de usb debugging dar nu pot debloca bootloaderul. Am scris fastboot oem unlock, fastboot flashing unlock.......tot ce zice e ca nu recunoaste comanda si asta ma opreste sa installez un custom recovery pentru a pune SuperSU. Pana la urma nu exista nici o cale de a roota tableta?

4 răspunsuri:
| ParkjiminBTS a răspuns:

Hai ca am inteles cv...

| Deth_Cristian_1993 explică (pentru ParkjiminBTS):

Nu inteleg cum sa o rootez

| Wr3nch a răspuns:

Ce windows OS visezi manut? laughing Ala e o teapa ca sa faci survey si sa jupuiasca bani de fraierilaughing Si inainte sa o bagi pe aia ''video pe Youtube'' orice se poate truca cu un pic de experienta si premier pro.

| Deth_Cristian_1993 explică (pentru Wr3nch):

Hmm,ciudat pe Galaxy tab 2 a mers.