| anonim_4396 a întrebat:

Am o viteza de descarcare slaba, nu stiu ce s-a intamplat ieri mergea bine 8 9 10 MB sec. ca de obicei, acum nu trece de 2 MB si nu e de la router, nu pot sa-i dau de cap. sad

3 răspunsuri:
| bogdan88 a răspuns:

Poate ai prins o conexiune mai slaba sau poate fi de la ei...

| 17Ioana a răspuns:

Vezi pe speedtest.net care este viteza reala.
Sunt multi factori care pot influenta, mai ales daca este vorba despre router wireless.
numarul de aparate conectate, distanta pana la router, cati pereti sunt in jur, sau poate este o problema e providerului de internet, nu te panica, verifica acum viteza si incearca si peste 2-3 zile

| Darjan_Darius_1994 a răspuns:

Este foarte posibil sa fie de la cei care iti furnizeaza internetul.