| MonicaOtaku69 a întrebat:

Buna dimineata TPU! Am si eu o mare problema. Azi dimineata cand am intrat pe laptop, nu mi se conecta messengerul ca de obicei, imi aparea o eroare cum ca ar fi ceva de la net. Am intrat pe e-mail incercand sa ma conectez acolo, la fel, la meebo, la fel. Am router, ieri mergea perfect, acum dintr-o data. nu mai merge. Am verificat viteza netului - Ping-18ms, Download speed -48. 04Mbps, Si upload Speed -29.79 Mbps. Am internet de la Rds. As putea sa stiu daca viteza e buna. sau ce sa fac ca sa mearga. pentru ca imi merg greu toate... :3 Funda. Va rog :3

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Verifica data-ora, daca e ok instaleaza ccleaner si fa o curatare, registre tot si daca problema persista suna la RCS.succes.