| Ioanamaria45 a întrebat:

Buna TPU,
Am observat acum câteva zile când am încercat sa intru pe Conversație pe Instagram la o prietena de a mea ca îmi tot dădea eroare și sa încerc mai târziu și am și repornit telefonul și tot îmi apărea ca nu se poate crea o Conversație. As vrea sa știu dacă este posibil sa setezi acest lucru, deoarece atunci când restricționezi pe cineva nu apare asa?

1 răspuns:
| Eva2000 a răspuns:

Nu ai tu vina sau telefonul. Este eroare de la ei fiind prea aglomerata aplicatia.