| NuAmNume11 a întrebat:

am reinstalat windows ul pe un laptop Acer Aspire E, si am instalat driverele de le site ul original, dar nu imi merge mouse pad ul, ma poate ajuta cineva (dirverele pentru mouse pad era Synaptics) si nu este cu `Fn + f7 ` am incercat si nu are treaba...

Dau funda happy

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Instaleaza Adobe Flash Player. Apoi intra aici: http://www.driverscloud.com/en/configuration/installplugin
Apasa Automatic Instalation. Se downloadeaza un fisier si-l instalezi. Apoi apesi "Start the detection" si dupa ce termina te uiti in My driver. De acolo poti sa faci update la orice driver si sa instalezi ce ai lipsa. Succes!