| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o întrebare. Am facut schimb de telefoane cu nasa mea. Si acum am un Nokia lumia 625. Dar e o problema. Ea si-a pus contul ei Microsoft cu adresa ei. Si nu stiu cum sa il schimb. Ma puteti ajuta? Dau funda la răspunsul care ma va ajuta sa schimb adresa!

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Pentru a putea elimina contul din telefon trebuie sa resetezi telefonul la valorile implicite. Pentru a efectua resetarea trebuie sa intri in meniul de Setari -> Despre -> Reset telefon.

| Zaygon a răspuns:

Doar cu factory reset merge.