| CreEppY a întrebat:

am si eu o intrebare...Care sunt cele mai ieftine casti razer? (fara microfon)Mersi!

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| IAliveInHell a răspuns:

Noi in magazin sunt cam 150-200 de lei dar in schimb daca iti iei niste casti secind hand au cam aceeasi calitate si pot ajunge pana la 50-100 de lei si nu este foarte mult mai ales da daca chiar zici ca nu sunt bune ca sunt de la scond hand de pe bani care dai pe unele noi iti cumperi si o rezerva in caz ca prima se strica eu asta ti-as sugera pentru ca cei care pun pe net la secod hand nu le folosesc foarte mult si gasesti foarte multe modele care diferentiaza de pret si poate gasesti ceva si nu au microfon cel putin ce am cautat eu noi fara microfon si 150-200 lei, ceea ce am mai specificat, dar parerea mea este sa iti iei niste casti second hand, totusi faci cum vrei eu m-am interesat si este destul de bine... oricum faci cum vrei, bafta!