| Aly64 a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru voi:
Ce parere aveti de telefonul Motorola Milestone?
Am un LG GW620 tot cu sistem de operare Android (doar ca e 1.5 si e cam slabut) si tot cu tastatura glisanta full qwerty.
Voi ce ziceti? Merita Milestone-ul?
Pe mine ma cam atrage, dar vreau sa vad si parerile voastre
Cele mai solide si complete argumente vor primi funda :*

Răspuns Câştigător
| UNfriendLY a răspuns:

Nu vreau sa te dezamagesc, dar este un telefon mult mai varza decat SAMSUNG galaxy 5 care e mult mai ieftin si vine cu android 2. 1 care se poate upgrada f usor la 2. 2 froyo si are procesorul mai bun decat Motorola, si muult mai varza decat LG optimus one care e cu 1-2 mil mai mult decat samsungu` mentionat mai sus, vine cu android 2. 2 froyo, si este dovedit ca e mai slab decat ele, uitete pe youtube la reviewuri/teste sa vezi fpsu de pe motorla si de pe celelalte 2 happy dar probabil tu vrei cu tastatura glisanta (cele 2 Samsung si LG au acceleromentru, deci la intoarcerea telefonului ai tastatura qwerty pe ecran, presupun ca sti) singuru lucru la care le bate este camera.

3 răspunsuri:
| ronin33dan a răspuns:

Este un telefon care in afara de cartofi pai si sarmale. face de toate si stie de toate.Eu unul l-as cumpara fara nici o retinere, mai ales ca telefoanele Motorola sunt renumite pentru faptul ca sunt compacte si solide! Succes!

| Aly64 explică:

@UNfriendLY
vreau cu tastatura glistanta pentru ca am mai avut 2 LG-uri (KP501 si KU990) care aveau tastatura QWERTY pe ecran si am vrut un telefon cu Android si tastatura glisanta QWERTY

| elenamaria11021 a răspuns:

E superb mie imi place