| Alexandra28Co a întrebat:

Buna tpu.Am si eu o nelamurire sunt incepatoare.care este diferenta intre o tigare electronica cu baterie de 5000 mAh si una de 1500 mAh tine mai mult bateria? sau fumezi altfel ca nu inteleg ce benefici au?

Răspuns Câştigător
| Hammurabi a răspuns:

Da, cu cât bateria are capacitate mai mare cu atât ține mai mult.

2 răspunsuri:
| ririsa a răspuns:

Tine mai mult bateria, cu 1500 mah te tine cam o zi de utilizare normala, tigara cu 500 mah te tine cam jumate de zi sau chiar si mai putin

| Gabriel_Razvan_1998_rbrz a răspuns:

Nu recomand sa iei un vape pen. Gasesti moduri electronice la orice magazin pana in 160 de lei. Gen istick pico.