| LorenzoLoL a întrebat:

Salut Tpu.Am si eu o nelamurire.Am un Samsung s3 si dupa bine cum stiti are o baterie de 2100mAh.Azi am vazut undeva niste bateri nai mari tot pt s3 de 2500 si 2850mAh de aceasi dimensiune ca cea originala de la al meu.Ce va intreb este daca sa cumpar una din bateriile alea.La diferenta de mAh fata de cea a telefonului ar fi foarte bune.ar tine bateria mai mult ca doar e o diferenta cat de cat fata de cea a originala.dar nu vreau sa am vreo problema.dau funda care ma poate ajuta daca sa iau sau nu. FUNDA!

1 răspuns:
| express11 a răspuns:

Tensiunea de intrare in volti, trebuie sa fie aceeasi cu bateria veche.