| Razzaz90 a întrebat:

Salut TPU; ce patesti daca fumezi tigare electronica cu nicotina si ce patesti dca fumezi tigare electronica fara nicotina.Multi mi-au spus ca faci apa la plamani, multi mi-au spus ce nu.DAU FUNDA!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu patesti nimic. Exista mii de oameni care fumeaza tigare electronica cu si fara nicotina fara a avea urmari imediate. Nu stim ce se va intampla cu cei care fumeaza cronic, timp de 10-30 de ani, vom vedea

3 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Fumeaza si o sa vezi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cancer faci oricum.

| SilentRegis a răspuns:

Cel mai rau lucru care ti se poate intampla e sa-ti explodeze tigara electronica.
M-am apucat de vaping de aproximativ 1 an, obisnuiesc sa iau arome cu nicotina pentru ca se simte, cele fara, deloc.