| oeg a întrebat:

am si eu o problema! care ma puteti ajuta?batting eyelashes! as dori si eu sa stiu in cee program as putea sa fac un pliant? particip la o firma de exercitiu si chiar nu stiu in ce program sa facsad! pls heeelp! dau fundee.

2 răspunsuri:
| alinutza83 a răspuns:

COREL, PHOTOSHOP - programe mai complexe la care gasesti si pe internet sabloane gratis pentru pliante sau cel mai simplu vezi ca poti si in suita office - word, power point... au template gratis pe site-ul Microsoft.

| Alerim75 a răspuns:

Poti face pliante in OpenOffice