| Diaconu_Ioana_1979 a întrebat:

Buna, TPU! Am si eu o problema...eu am un telefon Samsung J5 la abonament pe doi ani si am platit un an mai am inca unul. Pana ieri telefonul meu a fost inchis pentru neplata (telefonul a stat inchis 3 zile) si dupa ce am platit nu se mai deschide telefonul si cand vreau sa il bag la incarcat face asa : se aprinde ecranul cu bateria dar se stinge imediat si face asa in continuu. Daca stiti ce ar trebui sa-i fac ca sa mearga va rog sa imi scrieti in comentarii!

1 răspuns:
andreia67
| andreia67 a răspuns:

Daca ai luat telefonul nou si are 1 an inseamna ca este in garantie. Deci du-te cu el la service-ul indicat pe certificatul de garantie ca sa-ti rezolve problema.