| adrian062 a întrebat:

Salut oameni buni! Am si eu o problema cu un telefon Lg Kg800 asa numitul Lg Chocolate.Am cumparat acest telefon defect nestiind ca are probleme de pe okazii.Coletul a ajuns iar cand sa il aprind nimic. L-am bagat la incarcat nimic si nimic, dupa vreo 2 zile l-am rebagat la incarcat iar acum fara sa aprind telefonul(in timp ce e bagat la incarcat) se aprinde touch-ul iar dupa 2-3 secunde se stinge apoi iar se aprinde si tot asa.Am incercat treaba asta si fara bateria din spate si tot la fel face atunci cand e bagat la incarcat dar nimic tot nu se aprinde.Cine a avut sau are si a intampinat problema sau cei care stiu ce are va rog sa ma ajuta-i si pe mine.Acord funda + vot daca va ajuta la ceva.

P. S.:Va rog sa nu trimiteti mesaje cu texte de gen "Ar trebui sa te duci la un service gsm" sau alte mesaje de genu... daca nu stiti va rog nu trimiteti mesaj de dragul de a trimite si a face puncte! Stima!

2 răspunsuri:
| stefan1995 a răspuns:

Salut.Nu mai cumpara de pe okazii.ro ...deci nu mai crede vrajelile astea... tinel cateva ore la incarcat minim 12.si daca nu functioneaza incearca sa. cumperi o baterie noua sau probeaza cu 1 de la un tyelefon similar.si vezi daca merge BAFTA

| mobile a răspuns:

Salut,
Dupa cate zici tu s-ar putea sa ai o problema de soft, daca vrei sa vorbesti cu profesionisti intra pe gsmforum.ro.
Spor.