| Andeeemon a întrebat:

Aseara mi-a cazut telefonul pe parchet, inainte sa ajunga pe parchet s-a lovit putin de mobilalaughing Ii cazuse doar capacul, bateria ramasese la locul ei, dar telefonul se stinsese. Cand vreau sa il pornesc mi se lumineaza ecranul, butoanele raman albe si imediat se stinge. Daca umblu la volum se aude, insa ecranul se aprinde si se stinge imediat. Tocmai vineri pot ajunge cu el la reparat, vreau sa stiu doar daca mai merge reparat, sa ma linistesc si eu laughing Din ce cauza nu mai functioneaza? Are probleme bateria sau e spart display ul pe interior? Sau care e problema? Daca ati avut aceasta problema care a fost cauza? Va rog mult ajutati-ma daca stiti

2 răspunsuri:
| Sarada a răspuns:

Daca sa atins ecranul inseamna ca ai peoblema cu ecranul telefonului dar asta se reface nu te ingrijora n-are cum sa fie problema cu baterie daca aceasta nu sa atins atunci cind ti sa cazut telefonul ti se va fi reparat daca il vei da remont

| Andeeemon explică:

Telefonul este LG Optimus L5 II E460