| Costel_Iftode_1998 a întrebat:

am si eu un Nokia c1-01 si vreau si eu un cod de decodare. el este codat pe Vodafone. fundabig grin

1 răspuns:
| MitroKta a răspuns:

Tu nu stiai ca acest cod nu se scrie asa pe toate site-urile si in locurile publice? Eu acum daca vreau sa iti fac rau copiez codul intr-un program si iti gasesc locatia unde te afli...
Administratorii forumului nu ar trebui sa lase informatii de genul sa "se scurga" asa. Si in plus nici nu cred ca ti-l face cineva pe gratis, am incercat si eu cu o gramada si tot la service s-a rezolvat totul. Contracost.