| XGamerX a întrebat:

Buna TPU am si-o o intrebare am o placa video Ati Radeon HD 5450 1GB eu stiu ca Nvidea Physx nu merge dar is unele jocuri care cer in mod neaparat acest driver de la Nvidea pentru a rula dar daca il instalez nu va creea nici un conflict avand in vedere ca folosesc ATI Radeon?

1 răspuns:
| Cipri99 a răspuns:

EU am si Physx si Amd radeaon hd 5570 si nu am probleme physx mi sa isntalat de la un joc dar din cate stiu nu este ceva obligatoriu stiu ca sunt pentreu efecte ale jocului mai speciale.