| VoltsLife a întrebat:

Am un calculator care imi da crash cand se supraincarca si voiam sa intreb daca NFS Most Wanted supraincarca. Daca nu intelegeti ce vreau sa spun atunci sa zicem ca ma joc Brawlhalla. Pe acest joc nu se inchide calculatorul, deoarece nu prea incalzeste calculatorul, dar sa zicem Minecraft o face si eu intreb daca Most Wanted este ca Minecraftul sau Brawlhalla

1 răspuns:
| TheXZer0 a răspuns:

Am avut si eu aceasta problema la laptop si mi-am cumparat un cooler, iar dupa ce l-am folosit mergea super bine si nu se mai supraincarca. Nu ar trebui sa iti supraincarce Minecraftul deoarece nu este un joc "complex".