| Anonim5427 a întrebat:

Am un galaxy j5 2017, cu Android 7.0 si Samsung experience 8.0.
Mi-a venit update la Android 8.0 cu Samsung experience 9.5, daca nu fac update i se intampla ceva rau telefonului?
Tin sa mentionez cu nu imi place Android 8 asa mult si as prefera sa raman la Android 7. Deci sunt obligat să instalez noua versiune? Dacă nu o instalez mi se strica telefonul?

1 răspuns:
| împreunăfacembine a răspuns:

Salut,

Nu fa o tragedie dintr-o asemenea situatie, stai calm ca nu se va intampla nimic telefonului.

Este alegerea ta daca vrei sa il imbunatatesti sau nu.

Pe curând.