| BoghY30888 a întrebat:

Salut, am un Samsung Galaxy S2 cumparat de pe emag.ro, iar acesta a venit de la eMAG cu android 4.0.3 (mentionez ca telefon era original nu resigilat) iar kies imi spune ca este updatat la ultima versiune de android, dar stiu ca exista si versiunea 4.0.4 nu? De ce nu ma lasa sa fac update la android 4.0.4?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se mai intampla astfel de lucruri prin Kies. Mai asteapta pentru ca se zvoneste ca o sa primeasca update la 4.1.2 si ii faci atunci. Mari imbunatatiri nu aduce 4.0.4 fata de 3

| cflorin11 a răspuns:

Da este ultima versiune. care este problema? aaa... te referi la Jelly Bean ultima versiune care va fi disponibila in februarie la noi in Romania si o vei obtine in functie de reteaua din care faci parte. atentie aceasta actualizare nu o vei putea face ota ci doar prin kies. citeste linkul urmator http://stiri-telefoane.mobilissimo.ro/......15720.html

| ediking03 a răspuns:

Dd