| conquer1 a întrebat:

Am un laptop Acer... Dupa ce am intalat windows-ul(7 ultimate) am facut update-urile cu slim driver, si acum nu mai intra in desktop adica il aprind si ramane inaginea neagra

4 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Intra in Safe Mode si dezinstaleaza driver-ul video.

| conquer1 explică (pentru horia2012):

Cum intru in safe mode?

| horia2012 a răspuns (pentru conquer1):

Apesi rasta F8 cand porneste calculatorul (ecranul negru). Apesi de mai multe ori si repede. O sa-ti apara mai multe optiuni. Alegi simplu "Safe Mode". Rezolutia la monitor se va schimba. Intri in Control panel-Program and features si te dezinstalezi driverul video.

| SasNetRomania a răspuns:

Nu e de la drivere, mai degraba virus sau windows busit. reinstalezi acel windows si iei driverele de la SITE-UL PRODUCATORULUI.
scrii pe google modelul laptopului tau urmat de cuvantul Drivers.
succes!
Contact:
Skype/Mess: sas.samp
Email: sasn3t@gmail.com