| Anonimaaaa10 a întrebat:

TPU!
Am un laptop Acer si am multe programe pe el.Azi am descarcat Cs1.6 SI de tunci nu mai pot sa dau click,imi apare ca se incarca incontinuu.L-am si stins, l-am bagat la incarcat, dar tot nu meRGE! STITI CE SA FAC! VA ROG! FUNDAAA!

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sigur e virusat, mergi cu el la un centru de reparat laptopuri, dar să ai bani că reparatia poate costa si 100 sau m ai mult.

| gelu1970 a răspuns:

Intra cu F8 in safe mode si dezinstaleaza cs1.6
daca nu merge, in acelasi meniu, cu F8 alege optiunea de mai jos, unde scrie ceva de genul: ultima configuratie cunoscuta ce a functionat"
bafta

| CinevaNou a răspuns:

Ce antivirus ai?

| valentin75 a răspuns:

Salut! S-a stricat de la ce ai vrut sa instalezi. Se recomanda sa faci o scanare cu antivirusul din computer, scanare online. Vezi ce iti spune, se pare ca e vorba de un trojan. Cand intri in safe mod pentru dezinstalare sa nu fi legata la retea (scoate reteaua/netul). Poti instala iobituninstaller, ar fi mai usor pentru a elimina programele nedorite. Pentru scanarea online iti recomand eset si kaspersky (poti incerca mai multe, dar astea sa fie la inceput). Daca nu pleaca incearca un rescue disk!
https://www.google.ro/? gws_rd=ssl#q=scanare+online
http://support.kaspersky.com/10242

| Alexiuc a răspuns:

Ce windows ai? ai putea sa ai dai un sistem restore da ai nevoie de cd/dvd-ul cu windowsul care al ai tu pe laptop altfel, ori pui alt windows ori al duci la devirusare/reparat etc.