| milkie a întrebat:

Am un laptop ASUS si nu merge internetul.Router-ul n-are probleme.Pe calculator, telefon si tableta pot sa ma conectez.E ceva gresit cu laptop-ul si nu stiu ce sa mai fac.Va rog ajutati-ma D':

2 răspunsuri:
| Gumitzza5 a răspuns:

Poate (nu stiu sigur) are nevoie de o extensie. Eu am folosit extensia "HTTPS EVERYWEHERE". La mine nu mergea sa intru pe netul de la telfon (adica prin hotspot) si la alte telefone, tablete mergeastraight face laughing. Incearca asa, descarca extensia de pe google big grin Bafta.

| K0sti a răspuns:

Vezi driverele, sau poate e wireless-ul oprit!