| aninominatus a întrebat:

am un laptop si mi-a aparut azi dimineata " Resume Windows" si nu mi se deschide, se aprinde pentru 2 sec, dupa care face un sunet si se inchide. Ce as putea sa fac?

3 răspunsuri:
| SiderS a răspuns:

Poti da mai multe detalii, la ce ai spus mai sus eu pot sa-ti spun doar sa-l duci la reparat sa afli ce are sau sa incerci tu sa-i schimbi windows-ul formatand partitiile la instalare.

Răspuns utilizator avertizat
| aninominatus explică (pentru SiderS):

Se pare ca a fost doar ceva temporar, nu am mai intalnit asta oricum, merci de ajutor! big grin