| vladionut94 a întrebat:

Buna TPU am un receiver hd cu timeshipting de la rds si un smart tv LG si vreau sa imi cumpar un hard disk extern de 500gb sau 1tb care ar fi cel mai potrivit hard disk sa il cumpar happy vreau sa il cumpar pentru ca am un stick de 16gb 2.0 care cand il bag in reciver imi spune ca are viteza prea mica de transfer si nu ma lasa sa folosesc fuctia decalare \temporara (stop inapoi si inainte ) numa daca opresc inregistrarea ma lasa sa fac toate astea ) daca cumpar hard diskul extern cu 3.0 ma lasa sa pun pauza la canal si dau inainte si inapoi happy fara sa opresc iregistrare si apoi sa ma uit

1 răspuns:
| RaduIulian88 a răspuns:

Cumparati hard disk de 500gb nu de 1tb o sa ti se miste mai bine. Ceva gen http://bit.ly/1plvaQP