| allexx a întrebat:

am un telefon iphone 4 si nu cred ca este original, s-a spart display-ul, am cautat peste tot pe net sa cumpar un display din asta contrafacut, dar nu am gasit. As fi recunoscator daca ma-ti putea ajuta cu niste site-uri. Multumesc!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum ti-ai dat seama ca e contrafacut? ce elemente de siguranta lipsesc, cele contrafacute respecta uneori conectivitatea dintre piese prin mufe identice.

| arn64 a răspuns:

Imi pare rau sa te anunt dar IPhone e o risipa.

| allexx explică:

Pai.nu are pe spate sigla de la Apple si in plus in loc de Iphone scrie Phone

| MaimoSH a răspuns:

Pfoooooooai! arn64 nu mai comenta.ai avut u iPhone? Eu am iPhone4 si e cel mai tare! mai bine ti-ai schimba poza ca t faci d rusinelaughing)rolling on the floornu mai comenta u.