| ninuionut a întrebat:

Am un Iphone 5 si mi l-a spart unul si vreau sa îmi iau unul original, si am găsit pe un site si scrie ca e original! Păreri http://www.iphonepiese.ro/......-5188.html

2 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Nu stiu ce sa zic. N-am auzit de site-ul asta pana acum. Mie imi place gsmnet. Ei scriu clar care e original si care se potriveste cu modelul.

| MobitelServiceGSM a răspuns:

Nu exista componente originala Apple decat cele care sunt pe telefon. Daca vrei un display original, trebuie sa cumperi un telefon second hand ars caruia sa-i mearga display-ul.
Display-ul original in general este mult mai scump decat cele echivalente.
Mai sunt si display-e originale refacute, cu sticla si rama schimbate.
Cel mai bine contactezi un service gsm pentru a-ti oferi si montajul inclus