| Ligia_5960 a întrebat:

Buna TPU
am un telefon nokia 5228...si am descarcat o tema de pe net si nu stiu cum sa o activez pe telefon. Adica o transfer prin cablu de date in telefon si nu stiu unde sa o pun ca sa o gasesc... mie mi se pare foarte complicat meniul telefonului si nu ma descurc. ajutor va rogcrying

5 răspunsuri:
| ταξιδιώτης a răspuns:

Deschizi cardul de memorie creezi un folder Theme\copiezi tema acolo si o activezi...in tel nu ai cum s-o pui iti trebuie program pentru el

| valy a răspuns:

Iti faci un folder si scrii teme.si le pui acolowinkingsi pui folderul unde tii si muzicawinking. daca nu te descurci da-mi msg cu id tauwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra la setari perrsonal apoi teme apoi general si gata o gasesti acolo

| raulutzu000 a răspuns:

Buna
pai in primul rand trebuie sa iti bagi tema pe card sau in memoria telefonului... o bagi undeva sa zicem in others bun.
mergi in telefon intri in aplicati/birou/manager fisiere/others si acolo o sa iti apara tema, dai pe ea apoi o instalezi dupa aia intri in setari/personal/teme/general si acolo gasesti tema:d

Funda?:X

| pWnEd a răspuns:

Sall.Intra in Aplicatii/Conf.telefon/Personalizare/OK/Continuare/Tema/si alege tema