| George_Dragos_1999 a întrebat:

Buna TPU am yahoo si am vrut sa vorbesc cu cineva dar cand am vrut so sun am vazut ca aveam optiuna voice call dar video call nu o aveam cu mpot sa rezolv aceasta problema! plizz

Răspuns Câştigător
| ale28bz a răspuns:

Problema e foarte usor de rezolvat, Dezinstalezi Vechiul yahoo si instalezi o noua versiune, intreg procesul nu ia mai mult de 5 minute./ Nu vei pierde Id-uri din lista, insa vei pierde conversatiile de aceea iti recomand sa faci un backup listei

1 răspuns:
| Jipa95 a răspuns:

Nu este nici un fel de problema. Acea persoana cu care doreai tu sa vorbesti nu avea un device compatibil pentru apelare video