| robert35 a întrebat:

Buna TPU as avea o problema ancepe asa deci am pe cineva care are niste casete video si vrea ca continutul de pe casete sa le fac pe cd exista vreun program prin care as putea

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Se poate prin mai multe softuri de editare video, dar trebuie sa ai si aparatura necesara. Un videoplayer cu caluri de conectare la pc.
O solutie simpla, dar care costa: mergi la un centru specializat (studio foto), care are ca activitate si asftel de operatiuni. Intereseaza-te intai de pretul de conversie (x lei / ora)

3 răspunsuri:
| DushulRece a răspuns:

Problema incepe cu gramatica limbii romane, cand scrii Ancepe in loc de Incepe.

| DushulRece a răspuns:

Nu uita + un "i" la "mati", e greu sa scrii corect, stiu sad sincer nu te ajuta capul, nu te forta.

| DushulRece a răspuns:

IN nu AN, nu te mai chinui ca esti retardat!