| supremxxxoxo a întrebat:

Cum pot vadea tot continutul video din PC,un program ceva care sa imi arate tot continutul video:FUnda, VOT

8 răspunsuri:
| miTzuliK93 a răspuns:

Un program propriu-zis, care sa faca exclusiv numai asta, nu exista. Dar iti pot recomanda sa afli manual. Nu e greu.

Intri la functia de search a windows-ului, ori cauti in fiecare partitie fisierele fix astea 4 de mai jos:

*.mpg
*.avi
*. mpeg
*.mov

Acelea sunt extensii de video pentru PC. Introduci cate una o singura data si ii dai search, nu pe toate odata. Steluta aceea inlocuieste, intr-un oarecare fel, numele tuturor fisierelor cu acele extensii. Asadar, search-ul ti le va cauta pe toate. Asigura-te ca ai sa cauti in toate partitiile.

| Blamely a răspuns:

Ce vrei sa spui prin "continut video"?

| supremxxxoxo explică:

Nu stiu unde am in pc niste fisiere videoin mai multe formate, vreau sa le sterg, deci vreau cumva sa vad totate fisierele video din pc ul meu,

| Andreea625 a răspuns:

Star->Run->scrii "dxdiag"si acolo ai toate infromatiile despre sistemul tau.
Iarasi daca ai Windows 7
Start->Search->scrii "System Information". La fel ai toate informatiile despre configuratia calculatorului tau.

| Adrian08Daniel1989 a răspuns:

Tune up utiliti 2014 are o parte foarte tare care poti vedea fiecare continut dorit chiar si dublurile

| supremxxxoxo explică (pentru Adrian08Daniel1989):

Blibdu tu iei funda dar trebuie sa imi spui cum fac.A descarcat si intalat tunel. FCum dau la video::.::?

| Adrian08Daniel1989 a răspuns (pentru supremxxxoxo):

Dupa instalarea ai la optiunile lui o parte cu curatirea lui de fisiere care nu iti mai trebuie, imediat ce am ocazia iti scriu pasi exact

| supremxxxoxo explică (pentru Adrian08Daniel1989):

OK.o sa iei funDa